20 až 800 tis. Kč
  • Nízká splátka
  • Výhodný nízký úrok
  • Možnost pojištění
  • Renomovaná spol.
více informací
GE Money Bank

Česká spořitelna půjčky

Hotovostní úvěr České spořitelny je velmi zajímavým produktem na našem trhu. I přes neutěšenou ekonomickou situaci nabízí spořitelna fyzickým osobám starších 18 let s trvalým pobytem na území České republiky tento rychlý a snadný produkt. Jde o neúčelový úvěr (půjčku), která je žadateli vyplacena buď hotově, nebo na bankovní účet. Hotovostní úvěr je možné využít na cokoliv. Jeho účelovost není nikterak omezena, tudíž se peníze poskytnuté touto formou dají využít na nákup zboží, služeb či úhradu jiných závazků třetím osobám.

Podmínky poskytnutí Hotovostního úvěru

Česká spořitelna nabízí půjčky v rozmezí od 20 000 Kč do 600 000 Kč se splatností až 7 let. Česká spořitelna stanovila některé zásadní podmínky, které musejí být splněny, aby žadatel Hotovostní úvěr obdržel. Jde především o prokázání dostatečného příjmu na splácení půjčky. Klient tedy musí doložit příjmy ze závislé činnosti potvrzením zaměstnavatele, nebo pokud se jedná o osobu samostatně výdělečně činnou, o doložení daňového přiznání minimálně za poslední ukončené zdaňovací období.

Užití a výhody úvěru České spořitelny

Hotovostní úvěr je velmi snadný a velmi rychle zařízený. Česká spořitelna nevyžaduje vedení účtu v bance jako podmínku pro přidělení peněz. Splácení může klidně probíhat i z banky jiné. Česká spořitelna se tak snaží vyjít vstříc klientům napříč finančním trhem. Navíc poskytuje výpisy z účtu naprosto zdarma, což rozhodně není v české bankovní praxi pravidlem.

Česká spořitelna půjčky online

Půjčky České Spořitelny je možné sjednat online, nebo na pobočkách České spořitelny. Detailní informace se poskytují pomocí Servis 24 ale i prostřednictvím informační linky České spořitelny. Vše je klientům přesně vysvětleno, nastíněn výpočet platby a nákladů. Při uzavření smlouvy je dojednána úroková sazba, která se po celou dobu úvěru nemění.


Zveřejněno 9. 9. 2009Bankovní půjčky

MONETA Money Bank - Expres půjčka
Česká spořitelna – Hotovostní úvěr
ČSOB – Půjčka na cokoliv
UnicreditBank – Spotřebitelský úvěr
Komerční banka – Perfektní půjčka
Raiffeisenbank – Rychlá půjčka
Volksbank – Spotřebitelský úvěr
mPůjčka Plus od mBank


© 2013 - 2024 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Kontaktní informace, Podmínky použití a ochrana osobních údajů
Nejsme poskytovatelem úvěrů. Informační web online půjčkách.