OnlineŽádost.cz > Půjčky pro nezaměstnané
20 až 800 tis. Kč
  • Nízká splátka
  • Výhodný nízký úrok
  • Možnost pojištění
  • Renomovaná spol.
více informací
GE Money Bank

Půjčky pro nezaměstnané

Nemáte peníze nazbyt z důvodu ztráty zaměstnání? Nebo jste už delší dobu vedení na pracovním úřadu? Pak můžete využít půjčky pro nezaměstnané, které se snaží vyjít vstříc právě lidem s omezenými možnostmi.

Banky vám v takové situaci určitě nepůjčí, jelikož u půjčky vždy vyžadují potvrzení o příjmech, aby měli jistotu, že bude úvěr bez problémů splacen. Půjčky pro nezaměstnané nabízí především nebankovní společnosti a lze je tak získat za jistých okolností i bez toho, aniž by jste dokládali svůj příjem. Nově platí zákon, že se u každé žádostí musí prověřit registr dlužníků. I v případě že v něm záznam je, jsou možnosti jak půjčku získat.

Předejděte problémům

Jediné co můžeme v této situaci poradit je dobře si spočítat, kolik budete za půjčku platit. Tím že nemáte pravidelný příjem, nebo jsou vaše příjmy omezené, musíte v první řadě pokrýt výdaje za bydlení a jídlo. Zatížení v podobě splátek půjčky může vaši finanční situaci zásadně zhoršit. Snažte si práci najít pomocí internetových stránek, zaměřujících se na nabídku krátkodobých nebo i sezónních prací. Poptejte se po okolí na brigádu, možností se najde určitě dost.

O půjčce pro nezaměstnané začněte uvažovat jen tehdy, pokud se dostanete do finanční tísně a jiné východisko není. Vhodná varianta může být malá půjčka – tzv. mikropůjčka, kterou budete moci splatit.

Mikropůjčky pro nezaměstnané

Obecně se dá říct, že mikropůjčky - půjčky před výplatou jsou takové půjčky, kde jde vždy o menší částky. Některé mikropůjčky startují na 500 korunách. U opakovaných půjček to může být až 10 000 Kč. Žádost se podává prostřednictví webových stránek společnosti, z nichž některé neověřují bonitu a nevyžadují ani zaslání podepsané smlouvy. S mikropůčkou mohou vyřešit nezaměstnaní akutní potřebu peněz.

Vyřízení zabere 15 minut

Pro vyřízení je nutná registrace na internetu nebo u některých nebankovek i přes SMS. Pokud jsou lidé momentálně bez zaměstnaní, mohou uvažovat o variantě půjčky bez doložení příjmu. U takové půjčky se potvrzení o zaměstnání neprověřuje. Bez nutnosti čekání na pobočce je tak vyřízení rychlé a zabere jen 15 minut. Po schválení jsou peníze zasílány ihned na účet. Rychlost je závislá především na tom, u které banky má žadatel vedený účet.

Zveřejněno 2. 6. 2016© 2013 - 2024 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Kontaktní informace, Podmínky použití a ochrana osobních údajů
Nejsme poskytovatelem úvěrů. Informační web online půjčkách.