20 až 800 tis. Kč
  • Nízká splátka
  • Výhodný nízký úrok
  • Možnost pojištění
  • Renomovaná spol.
více informací
GE Money Bank

Raiffeisenbank – Rychlá půjčka

Raiffeisenbank nabízí celou paletu půjček a možností úvěrování. K nejčastěji využívaným nabídkám bezesporu patří i Rychlá půjčka. Jde o poskytnutí relativně většího finančního obnosu na nákup například automobilu, zařízení, spotřebičů či dovolené. Jelikož jde o striktně neúčelový úvěr, záleží pouze na vás, k jakému účelu nakonec bude použit. Rychlá půjčka od Raiffeisenbank je klasický spotřebitelský úvěr na plnění aktuálních finančních potřeb prakticky kohokoliv.

Výhody Rychlé půjčky Raiffeisenbank

Raiffeisenbank poskytuje tuto půjčku až do relativně vysokých částek bez ručitele. Zdarma navíc nabízí pojištění půjčky, které je vztaženo k nepříjemným událostem jako je smrt a trvalé následky úrazem. Vyřízení celé půjčky koresponduje s jejím názvem, takže jde o rychlý převod peněz. Do 24 hodin od dodání potřebných dokladů jsou obvykle peníze zasílány na běžný účet žadatele.

Podmínky získání Rychlé půjčky Raiffeisenbank

Pro získání Rychlé půjčky je stěžejní věk vyšší než 18 let a doložení příjmů ze svého zaměstnání, popřípadě daňové přiznání, pokud o půjčku žádá samostatně výdělečná osoba. Fakticky jsou pak potřebné dva doklady totožnosti. Nic víc již Raiffeisenbank pro vyřízení Rychlé půjčky nevyžaduje. Vše může být vyřízeno při jediné návštěvě dané pobočky a to velmi snadno a rychle.

Čerpání a splácení půjčky Raiffeisenbank

Čerpání probíhá převodem celé částky na běžný účet žadatele a nejsou potřebné žádné doklady, na co byly peníze použity. Následné splácení probíhá bezhotovostně prostřednictvím běžného účtu vedeného u Raiffeisenbank, ale i z jiných účtů bank v naší zemi. Je možné za poplatek i vkládat peníze na přepážce. Splácení je praktikováno v pravidelných měsíčních intervalech, až do doby splacení celkové částky úvěru. Nastavená výše splátek se v průběhu trvání půjčky nemění.


Zveřejněno 19. 11. 2009


Bankovní půjčky

MONETA Money Bank - Expres půjčka
Česká spořitelna – Hotovostní úvěr
ČSOB – Půjčka na cokoliv
UnicreditBank – Spotřebitelský úvěr
Komerční banka – Perfektní půjčka
Raiffeisenbank – Rychlá půjčka
Volksbank – Spotřebitelský úvěr
mPůjčka Plus od mBank


© 2013 - 2024 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Kontaktní informace, Podmínky použití a ochrana osobních údajů
Nejsme poskytovatelem úvěrů. Informační web online půjčkách.