OnlineŽádost.cz > Půjčka bez doložení příjmu
20 až 800 tis. Kč
  • Nízká splátka
  • Výhodný nízký úrok
  • Možnost pojištění
  • Renomovaná spol.
více informací
GE Money Bank

Půjčka bez doložení příjmu

Půjčka bez doložení příjmu je vhodná pro žadatele, kteří nemohou doložit svůj pravidelný příjem. Dále pro ty, kteří jsou zaměstnáni na dobu určitou, nebo jim běží výpovědní lhůta. V takovém případě jsou pro ně ostatní půjčky nedosažitelné. Půjčka bez doložení příjmu nabízí dostupnou alternativu všem, kteří nechtějí nebo nemohou svůj příjem doložit.

Půjčka bez doložení snadno

Většina poskytovatelů půjček trvá na doložení o příjmu. Půjčka bez doložení příjmu tuto podmínku nemá, žádosti o půjčku jsou posuzovány individuálně.


Kdo půjčí lidem bez doložitelného příjmu

Tento typ půjček hledejte převážně v nebankovním sektoru. Banky půjčky bez prokazování příjmu většinou nenabízí, vyjímkou je snad jen hypotéka bez dokladování příjmu. Pro žadatele, kteří požadují malou částku rámcově do 10000 Kč je dostupnou možností půjčka před výplatou, která je dostupná i s problematickým příjmem.

Půjčka bez příjmu online

Na problematiku těchto půjček se zaměřuje také web půjčka bez doložení příjmu, kde naleznete další užitečné informace nejen o tomto druhu půjček. Další alternativou této půjčky bez doložení je americká hypotéka, která nevyžaduje příjem, ale ručení nemovitosti. Pokud máte možnost zastavit svůj byt či dům, máte velkou šanci na schválení. Důležitá je Vaše schopnost splácet.


Zveřejněno 28. 2. 2009© 2013 - 2024 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Kontaktní informace, Podmínky použití a ochrana osobních údajů
Nejsme poskytovatelem úvěrů. Informační web online půjčkách.