OnlineŽádost.cz > Nebankovní půjčky 50 000
20 až 800 tis. Kč
  • Nízká splátka
  • Výhodný nízký úrok
  • Možnost pojištění
  • Renomovaná spol.
více informací
GE Money Bank

Nebankovní půjčky

Pro situace, kdy neuspějete se žádostí o půjčku v bance, jsou zde nebankovní půjčky, které jsou dostupnější a rychlejší. Bankovní půjčky bývají zpravidla výhodnější, mají nižší splátku, lepší či žádné poplatky a jsou serióznější a profesionálnější. Na druhou stranu však ne každý splní podmínky pro schválení půjčky. Nejčastěji je problém v bonitě žadatele, konkrétně nedostatečném, či žádném příjmu a také v problematické historii splácená minulých půjček, tj. problémy se záznamem v registru.

Dostupnější nebankovní půjčka

Pro případy zamítavého stanoviska v bance, a tam bychom měli o půjčku žádat v první řadě, jsou zde půjčky nebankovní. Ty mají nastaveni kritéria pro schválení nižší a jsou tak mnohem dosažitelnější pro většinu lidí. Existuje celé spektrum nebankovních půjček. Z jedné strany máme půjčky, které mají podobné podmínky jako banky, na druhé straně spektra jsou nebankovní půjčky, které půjčí téměř každému. Většinou se jedná o rychlou nebankovní půjčku před výplatou, která toleruje doložení příjmu i registry.

Peníze na cokoliv

Nebankovní půjčky se dají snadno sjednat také online. Rychle na cokoliv a většina standartně bonitních běžných žadatelů nebude mít problém se schválením půjčky. V případě, že se pohybujete ve spodní části spektra nebankovních půjček, kde jsou minimální nároky na schválení, bděte a čtěte co podepisujete. Vyhnete se tak zklamání a rozčarování. Vězte, že můžete narazit na podvod.


Zveřejněno 7. 5. 2009© 2013 - 2024 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Kontaktní informace, Podmínky použití a ochrana osobních údajů
Nejsme poskytovatelem úvěrů. Informační web online půjčkách.