20 až 800 tis. Kč
  • Nízká splátka
  • Výhodný nízký úrok
  • Možnost pojištění
  • Renomovaná spol.
více informací
GE Money Bank

Komerční banka – Perfektní půjčka

Perfektní půjčka od Komerční banky je půjčka bez rizika. Je určena občanům České republiky, ale i cizincům s minimálně přechodným povolením k pobytu v naší zemi. Určení půjčky není blíže specifikováno, avšak je doporučeno využívat ji na výhradně osobní, nepodnikatelské účely. Nejčastěji jde o nákup nejrůznějšího zboží, spotřebičů či dovolených.

Podmínky získání Perfektní půjčky od Komerční banky

Pro získání Perfektní půjčky od Komerční banky je nutné mít u této instituce veden běžný účet, ze kterého se vždy půjčka splácí. Není problém ho přímo před poskytnutím úvěru založit. Obvykle banka nevyžaduje zajištění úvěru, postačí prokázání dostatečných příjmů klienta. Pokud však zajištění je potřeba, je možné volit z ručitele, vklad u KB či spoření u Modré pyramidy. Tím vším se dá za spotřebitelský úvěr bez problémů ručit. Zřízení Perfektní půjčky je naprosto bez poplatků a vyřízení probíhá prakticky okamžitě.

Vlastnosti Perfektní půjčky

Obvyklá doba vyřízení půjčky je do 24 hodin, jelikož se Komerční banka snaží svým klientům vyjít maximálně vstříc. Pokud má klient již schválené úvěrové limity, tak je možné vyřídit celou půjčku online pomocí internetového bankovnictví. Velmi důležitým faktem u Perfektní půjčky je navíc to, že je ji možné kdykoliv a to bez sankcí splatit. Ať už částečně či zcela. A samozřejmě se doporučuje při sjednání půjčky uzavřít pojištění proti neočekávaným nepříjemným událostem, které by mohly výrazně narušit klientovo splácení.

Nabídka Perfektní půjčky Komerční banky

Díky velké flexibilitě je možné pomocí Perfektní půjčky fungovat velice rozmanitě. Díky tomu, že se jedná o neúčelový úvěr, je možné nakupovat prakticky kdekoliv a bez omezení. Velké možnosti a variantnost spočívá i v možnostech splácení. Vždy si volíte dobu, které nejlépe odpovídá vašim možnostem a chuti půjčku splácet. Na žadateli je i volba dne v měsíci, kdy bude půjčku splácet.


Zveřejněno 19. 4. 2009

Bankovní půjčky

MONETA Money Bank - Expres půjčka
Česká spořitelna – Hotovostní úvěr
ČSOB – Půjčka na cokoliv
UnicreditBank – Spotřebitelský úvěr
Komerční banka – Perfektní půjčka
Raiffeisenbank – Rychlá půjčka
Volksbank – Spotřebitelský úvěr
mPůjčka Plus od mBank


© 2013 - 2024 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Kontaktní informace, Podmínky použití a ochrana osobních údajů
Nejsme poskytovatelem úvěrů. Informační web online půjčkách.