20 až 800 tis. Kč
  • Nízká splátka
  • Výhodný nízký úrok
  • Možnost pojištění
  • Renomovaná spol.
více informací
GE Money Bank

Volksbank – Spotřebitelský úvěr

Spotřebitelský úvěr od Volksbank je jednou z možností, jak si u této zavedené instituce půjčit peníze. Tento neúčelový finanční produkt je nejčastěji využíván na nákup domácích spotřebičů, zařízení, nábytku či automobilu. Není nutné cokoliv dokladovat ani předem bance hlásit. Volskbank nabízí široké rozmezí pro možnosti čerpání úvěru, ale vždy je tato suma odvislá od bonity daného žadatele, který o půjčku má zájem. Musí prokázat dostatečné příjmy na dlouhodobé splácení této půjčky.

Charakteristika Spotřebitelského úvěru Volksbank

Žádost o spotřebitelský úvěr si může podat kdokoliv starší 18 let. Výše splátky je nastavována podle aktuálních možností a potřeb klienta. Jde o velmi flexibilní produkt, kterým se Volskbank snaží vycházet svým klientům maximálně vstříc. Díky připravenosti a programovému vybavení je proces vyřizování velmi snadný a rychlý. Klient se prakticky obratem dozví, zda-li, popřípadě v jaké výši, mu bude půjčka poskytnuta. Zajištění se řeší u každého klienta individuálně a je odvislé od jeho minulých kooperací s bankou a jeho bonity. Klientům Volskbank navíc stačí doložit pouze svou totožnost a již je možné o půjčce začít jednat.

Splácení Spotřebitelského úvěru Volksbank

Splácení probíhá v pravidelných měsíčních splátkách. Jde o anuitní, tedy neměnné splátky po celou dobu trvání daného úvěru. Co je na začátku nastaveno, to trvá po celou dobu. Ať už jde o úrokovou sazbu nebo o výši splátky. Banka při uzavření úvěru tyto sazby a částky garantuje po celou dobu. Bank nabízí i možnost předčasného splacení úvěru a to buď celé částky či pouze poměrové. Zde vždy záleží na vůli klienta.


Zveřejněno 15. 12. 2009

Bankovní půjčky

MONETA Money Bank - Expres půjčka
Česká spořitelna – Hotovostní úvěr
ČSOB – Půjčka na cokoliv
UnicreditBank – Spotřebitelský úvěr
Komerční banka – Perfektní půjčka
Raiffeisenbank – Rychlá půjčka
Volksbank – Spotřebitelský úvěr
mPůjčka Plus od mBank


© 2013 - 2024 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Kontaktní informace, Podmínky použití a ochrana osobních údajů
Nejsme poskytovatelem úvěrů. Informační web online půjčkách.