OnlineŽádost.cz > Rychlá půjčka
20 až 800 tis. Kč
  • Nízká splátka
  • Výhodný nízký úrok
  • Možnost pojištění
  • Renomovaná spol.
více informací
GE Money Bank

Rychlá půjčka ihned

Občas se stává, že potřebujeme peníze rychle na neočekávaný výdaj a do výplaty je ještě daleko. Rychlá půjčka může být řešením, jak získat peníze pro okamžitou potřebu. Jsou to půjčky s nízkou finanční částkou, obvykle okolo pěti tisíc na kratší dobu, většinou na jeden měsíc. Opakovaně si postupně můžete půjčit až 20 000Kč

Sjednání rychlé půjčky je snadné pomocí online formuláře na stránkách poskytovatele. Nemusíte si sjednávat schůzku, ani není nutné nikde chodit. Vyřízení rychlé půjčky vám zabere jen pár minut. Nevýhodou jsou vysoké penále za každý den prodlení ve splácení. Proto je dobré si u takové půjčky nastavit dobu splatnosti na den, kdy vám přijde výplata a obratem půjčku splatit.


Jak vyřídíte rychlou půjčku?

Na stránkách zvoleného poskytovatele stačí vyplnit žádost o půjčku a postupovat dle instrukcí. Určitě je nutné zadat pravdivé informace o sobě, včetně čísla občanského průkazu, bankovního konta a mobilního telefonu. Všechny informace se ověřují. Některé společnosti vyžadují doložení pravidelného příjmu anebo zkoumají vaši rodinnou situaci.

Splácení půjčky

Před vypršením termínu splatnosti budete upozornění na den splatnosti prostřednictvím emailu nebo sms zprávy. Společnosti nechtějí účtovat klientům penále za opoždění a snaží se zajistit dostatek času, aby měli v den splatnosti částku potřebnou k úhradě půjčky. Rychlou půjčku lze samozřejmě splatit kdykoliv před termínem.

Zodpovědné půjčování

Všechny poctivé nebankovní společnosti se snaží poskytovat půjčky zodpovědně a půjčí jen takovým žadatelům, u kterých je jistota, že půjčku splatí a nebudou mít finanční potíže. I z tohoto důvodu jsou rychlé půjčku pro ty kdo žádají poprvé jen do 5.000 korun a pokud tuto splatí bez problému v termínu u každé další rychlé půjčky se jejich hodnota může zvyšovat.


Zveřejněno 4. 10. 2017© 2013 - 2024 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Kontaktní informace, Podmínky použití a ochrana osobních údajů
Nejsme poskytovatelem úvěrů. Informační web online půjčkách.