20 až 800 tis. Kč
  • Nízká splátka
  • Výhodný nízký úrok
  • Možnost pojištění
  • Renomovaná spol.
více informací
GE Money Bank

ČSOB – Půjčka na cokoliv

ČSOB jako jeden z největších hráčů na trhu předkládá v nabídce celou řadu úvěrových produktů a půjček. Nejvyužívanější je Půjčka na cokoliv. Jde o půjčku, jak její název napovídá, neúčelovou a její majitel může s penězi nakládat dle své libosti. Obvykle slouží na nákup spotřebního zboží či k financování významných rodinných aktivit. Celé vyřízení Půjčky na cokoliv je velice snadné. Banka se snaží maximálně zautomatizovat veškeré činnosti a usnadnit tak fungování půjčky obecně.

Jednoduché vyřízení Půjčky na cokoliv

ČSOB sází na uživatelsky příjemné prostředí a snaží se vycházet zákazníkům maximálně vstříc. Sjednání půjčky garantuje již při první a jediné návštěvě. Žádné další návštěvy banky nejsou potřeba. Banka nevyžaduje zástavu ani ručitele, takže vše probíhá velmi promptně a snadno.

Garance půjčky

Banka garantuje úrokovou sazbu, kterou nebude po celou dobu splácení Půjčky na cokoliv měnit. To, co bude uzavřeno, to zůstane po celou dobu nezměněno. Banka nabízí možnost tuto půjčku rozložit až do 7 let, tudíž má člověk velmi flexibilní možnosti, jak půjčku postupně umořit. Banka nabízí i relativně vysoké částky bez ručitele a snaží se tak v ekonomicky složité době pomáhat občanům z jejich problémů s financemi.

Průběh Půjčky na cokoliv

Sjednání probíhá snadno a rychle na pobočce ČSOB. Následně je možný okamžitý převod na účet ihned po schválení půjčky bankou. Následně je půjčka splácena pravidelnými měsíčními splátkami. Banka navíc doporučuje a umožňuje pojistit půjčku proti nemožnosti splácení, což může v případě ztráty zaměstnání či dalších problémů velmi usnadnit finanční situaci dlužníka.

Podmínky poskytnutí

ČSOB poskytuje Půjčku na cokoliv každému ve věku od 18 do 67 let, kdo je majitelem konta u banky. To je nutnou podmínkou přidělení půjčky. Dále musí žadatel doložit příjmy, které aktuálně má. Jde o doložení příjmů jak žadatele, tak i případných ručitelů, pokud jsou potřeba. Samozřejmostí jsou pak dva doklady totožnosti, pro jedinečnou identifikaci žadatele.


Zveřejněno 3. 4. 2009

Bankovní půjčky

MONETA Money Bank - Expres půjčka
Česká spořitelna – Hotovostní úvěr
ČSOB – Půjčka na cokoliv
UnicreditBank – Spotřebitelský úvěr
Komerční banka – Perfektní půjčka
Raiffeisenbank – Rychlá půjčka
Volksbank – Spotřebitelský úvěr
mPůjčka Plus od mBank


© 2013 - 2024 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Kontaktní informace, Podmínky použití a ochrana osobních údajů
Nejsme poskytovatelem úvěrů. Informační web online půjčkách.