OnlineŽádost.cz > Výhodné půjčky
20 až 800 tis. Kč
  • Nízká splátka
  • Výhodný nízký úrok
  • Možnost pojištění
  • Renomovaná spol.
více informací
GE Money Bank

Výhodné půjčky s nízkou splátkou

Výhodné půjčky očekávejte převážně u bankovních institucí a vybraných renomovaných nebankovních společností. Nízké splátky jsou vykoupeny vyššími nároky na bonitu žadatele, dokladování dostatečného příjmu a důkladným prověřováním registrů dlužníků.

Díky důkladnému prověření žadatelů zmenšují tyto společnosti riziko nesplácení půjček a mohou tak nabídnou nízké úrokové sazby. Tyto půjčky jsou nejméně dostupné. K půjčkám si můžete jednoduše při vyplnění online žádosti sjednat pojištění schopnosti splácet.

Kdo Vám půjčí výhodně?

Situace na finančním trhu se neustále mění, proto se vyplatí porovnat si před sjednáním půjčky nabídky několika poskytovatelů a zvoli tu, která nejlépe vyhovuje Vašim potřebám a možnostem.

Nebankovní společnosti

Do srovnání půjček před uzavřením smlouvy o půjče nezapomeňte zahrnou také přední nebankovní poskytovatele, protože díky velké konkurenci mohou nabídnou srovnatelné parametry půjčky s lepší dostupností.

Zveřejněno 2. 6. 2009© 2013 - 2024 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Kontaktní informace, Podmínky použití a ochrana osobních údajů
Nejsme poskytovatelem úvěrů. Informační web online půjčkách.