20 až 800 tis. Kč
 • Nízká splátka
 • Výhodný nízký úrok
 • Možnost pojištění
 • Renomovaná spol.
více informací
GE Money Bank

mPůjčka Plus od mBank

Bankovní půjčka mPůjčka Plus může být výhodná díky využití na cokoliv, třeba na rekonstrukci nebo pořízení nového vybavení do domácnosti. Rozmezí půjčky se pohybuje od 10 000 – 600 000 Kč se splatností od 12 do 84 měsíců. Za vyřízení půjčky se neplatí žádný poplatek a peníze bývají převedeny jednorázovým převodem na účet.

Výhody mPůjčky Plus:

 • půjčka na cokoliv
 • vyřízení zdarma
 • zdarma vedení úvěrového účtu
 • mimořádné splátky a předčasné splacení bez poplatků


S půjčkou od mBank se dají pořídit i různé další věci anebo zážitky, jakým může být třeba vysněná dovolená. Při vyřízení této půjčky nepotřebuje žadatel ručitele ani nemovitost, kterou by musel použít jako zástavu. Ten kdo by o půjčce uvažoval, musí být občan ČR starší 18 let a měl by být v zaměstnaneckém poměru – v době žádosti nesmí být ve zkušební době, ani ve výpovědní lhůtě. Každý žadatel je před schválením půjčky kontrolován v databázích Credit Bureau.

Žádost o půjčku pro klienty mBank

Pokud jste klientem mBanky, můžete najít ve svém internetovém bankovnictví žádost o mPůjčku plus. Po přihlášení najdete v menu položku s názvem Úvěry, kde je patřičný produkt k dispozici. Některé nabídky na mPůjčku Plus se mohou objevit i ve zprávách, které pravidelně na účet chodí. Ty nabízí hlavně různé akce na půjčky, třeba za výhodnějších podmínek. Výhody pro klienty mBanky plynou z pravidelných pohybů na účtu a tak nemusí složitě prokazovat svůj příjem.

Žádost o půjčku pro ty, kteří klienty mBank nejsou

Nabídka mPůjčky Plus je k dispozici i pro občany, kteří nejsou klienty mBanky. Dá se o ni požádat prostřednictvím žádosti na stránkách banky v menu pod názvem Úvěry, kde stačí uvést, že nejste klientem banky. Pak už je na řadě vyplnění žádosti, kde se v postupných krocích zadá výše půjčky a osobní údaje. Důležitou informací pro schválení žádost je nutnost uvést zaměstnání a další fakta jako je rodinný stav, typ vzdělání, počet vyživovaných osob a adresu trvalého bydliště.

K dokončení registrace patří nastavení parametrů – výška půjčky, délka splácení a den, kdy budou chodit bance splátky. Tak jako u ostatních bank i zde je možné pojistit půjčku proti neschopnosti splácet v podobě pojištění.

mBanka vychází vstříc i těm, kteří se náhle ocitnou v situaci, kdy nebudou moci úvěr splácet. V nastavení půjčky je možnost požádat si o odložení splátek až na 6 měsíců. Takto to lze provést jen jednou, po celou dobu trvání úvěru.

Dokumenty, které bude mBanka vyžadovat:

 • občanský nebo řidičský průkaz
 • podepsaná smlouva
 • potvrzení o příjmu u vyšších částek půjčky
 • souhlas manžela/manželky - při úvěru 300 000 Kč a více

Jak proběhne převod peněz?

Pokud si klient podá žádost o mPůjčku Plus přímo na pobočce banky, podepíše smlouvu a s tou dodá všechny potřebné dokumenty, jsou finanční prostředky ze strany banky ihned převedeny za žadatelovo konto. Stejně rychle trvá i převod peněz klientům, kteří v internetovém bankovnictví zvolí potvrzení smlouvy SMS kódem – 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.


Zveřejněno 3. 8 2017

Bankovní půjčky

MONETA Money Bank - Expres půjčka
Česká spořitelna – Hotovostní úvěr
ČSOB – Půjčka na cokoliv
UnicreditBank – Spotřebitelský úvěr
Komerční banka – Perfektní půjčka
Raiffeisenbank – Rychlá půjčka
Volksbank – Spotřebitelský úvěr
mPůjčka Plus od mBank


© 2013 - 2024 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Kontaktní informace, Podmínky použití a ochrana osobních údajů
Nejsme poskytovatelem úvěrů. Informační web online půjčkách.