20 až 800 tis. Kč
  • Nízká splátka
  • Výhodný nízký úrok
  • Možnost pojištění
  • Renomovaná spol.
více informací
GE Money Bank

UnicreditBank – Spotřebitelský úvěr

Spotřebitelský úvěr od UnicreditBank je velmi užitečným produktem pro nákup automobilu, dovolené či financování studia v zahraničí. Spotřebitelský úvěr je velmi snadnou možností, jak získat bez zbytečného papírování půjčku u kvalitní instituce s tradicí. UnicreditBank přistupuje ke každému klientovi individuálně a spotřebitelský úvěr mu poskytne přímo na míru dle jeho zásadních požadavků. Pokud splní všechny potřebné podmínky, tak mu nikdy není úvěr odepřen.

Vyřízení úvěru UnicreditBank

Spotřebitelský úvěr je jedním z nejrychleji vyřizovaných žádostí. Vše probíhá velmi snadno a rychle. UnicreditBank má nastaveny jasné parametry, podle kterých dochází k vyhodnocování skutečnosti. Není nutné mít veden účet u banky několik měsíců. Je totiž možné požádat o úvěr ihned při založení účtu a třeba následující den po podpisu smlouvy již mít peníze na svém novém účtu. Žádost o úvěr je posouzena naprosto zdarma a poplatek za zpracování úvěru je závislý až na tom, zda bude skutečně úvěr poskytnut. V UnicreditBank se totiž platí pouze za to, co skutečně využíváte.

Podmínky spotřebitelského úvěru UnicreditBank

UnicreditBank nevyžaduje nikterak složité zajištění půjčované částky. Není třeba ručitel, zástavní právo ani postupování pohledávek. Banka spotřebitelské úvěry nabízí opravdu velmi otevřeně. Splácení půjčky pak probíhá v pravidelných nejčastěji měsíčních intervalech. Společně s úvěrem je pak nabízeno i pojištění, jako ochrana před nečekanou událostí. Díky tomu je dlužník následně zajištěn a získává jistotu, že bude moci splácet i pokud nastanou nějaké nepříjemné události. Úroková sazba sjednaná při uzavření spotřebitelského úvěru je stálá a neměnná po celou dobu splácení.


Zveřejněno 27. 7. 2009

Bankovní půjčky

MONETA Money Bank - Expres půjčka
Česká spořitelna – Hotovostní úvěr
ČSOB – Půjčka na cokoliv
UnicreditBank – Spotřebitelský úvěr
Komerční banka – Perfektní půjčka
Raiffeisenbank – Rychlá půjčka
Volksbank – Spotřebitelský úvěr
mPůjčka Plus od mBank


© 2013 - 2024 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Kontaktní informace, Podmínky použití a ochrana osobních údajů
Nejsme poskytovatelem úvěrů. Informační web online půjčkách.