OnlineŽádost.cz > Půjčka před výplatou
20 až 800 tis. Kč
  • Nízká splátka
  • Výhodný nízký úrok
  • Možnost pojištění
  • Renomovaná spol.
více informací
GE Money Bank

Půjčka před výplatou je zde pro Vás

Známá situace, do výplaty daleko a je potřeba zaplatit elektřinu, plyn, nájem, telefon a další služby. Ale kde vzít peníze, když nechceme žadoňit u známých a prosit se rodinných příslušníků? Řešením je půjčka před výplatou každému, která Vám poskytne požadované peníze na zaplacení všeho co je třeba a nepočká. Půjčka je nenáročná na dokladování a tolerantní vůči Vašim prohřeškům v registrech.

Rychlá půjčka před výplatou pro každého

Rychlost a nenáročnost jsou hlavní parametry, jakými se pyšní půjčka před výplatou. Každému nabízí až 5000 Kč. Pokud žádáte opakovaně a řádně jste předchozí půjčku splatili, můžete žádat až o 10000 Kč. V případě, že budete mít štěstí na akční nabídku a žádáte o půjčku poprvé, získáte půjčku zcela zdarma. Na poli těchto půjček do výplaty působí několik společností. Prvním poskytovatelem byla společnost Ferratum, posléze tuto oblíbenou půjčku následovala řada dalších. Původ tohoto typů úvěrování je z Finska, odkud je vžitý také název Finská půjčka.

Peníze před výplatou

Obecně se dá půjčka před výplatou charakterizovat jako malá půjčka v částkách 1000, 2000, 3000 a 5000 Kč pro prvožadatele a 10000 výjimečně 20000 a 30000 Kč pro klienty, kteří půjčku využívají opakovaně a dodržují obchodní podmínky půjčky, tj řádně a včas splácejí. Půjčka slouží k financování akutního nedostatku peněz v období do příští výplaty. Splatnost půjčky je až 30 dní a je vhodná nejen pro zaměstnané lidi, ale také studenty, důchodce a ženy na mateřské,případně podnikatele. Dokládání příjmu a nahlížení do registrů není pro získání této půjčky úplně tak podstatné. Rozhoduje úvěruschopnost. Půjčka před výplatou se vyplácí se na účet do několika minut. Celý proces je velmi rychlý.


Zveřejněno 26. 1. 2009© 2013 - 2024 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Kontaktní informace, Podmínky použití a ochrana osobních údajů
Nejsme poskytovatelem úvěrů. Informační web online půjčkách.